top of page

METABOLIC DAMAGE SOLUTION (MDS)

NAPRAWA METABOLIZMU


System MDS nie jest dietą. Jest to wybór poprawy stylu życia i proces naprawy nawyków żywieniowych, który został udowodniony jako najbardziej skuteczny sposób odżywiania. Jest to nie tylko świetny sposób na utratę tkanki tłuszczowej, ale prowadzi również do zmniejszenia ryzyka chorób serca i układu naczyniowego.

 

PAMIĘTAJ! Jesteś tym co jesz!

Co to jest METABOLIZM? Metabolizm to zbiór mechanizmów i procesów zachodzących w żywych komórkach, który prowadzi do pozyskania, wykorzystania i zmagazynowania energii ze składników pokarmowych dostarczonych do bla bla bla... A tak po ludzku... Metabolizm, czyli przemiana materii, to całość reakcji biochemicznych zachodzących w naszym ciele. To podstawa funkcjonowania organizmu. Przemiana materii pozwala na pozyskiwanie, wykorzystywanie i przechowywanie energii potrzebnej nam do życia. Procesy metaboliczne można podzielić na dwa główne szlaki (kierunki) metaboliczne, czyli szeregi następujących po sobie reakcji biochemicznych. Wyróżnia się dwa podstawowe procesy, katabolizm jest procesem rozpadu i anabolizm jest procesy syntezy (łączenia się). Tak właśnie działa metabolizm. Pomaga rozkładać np: węglowodany, kwasy tłuszczowe i aminokwasy po czym dochodzi do połączenia się związków prostych w złożone związki organiczne, czyli organizm zaczyna się regenerować i odbudowywać tkanki. Metabolizm jest jak ogromna fabryka, w której pracują tysiące ludzi odpowiedzialni za różne zadania. 

Cel: Co chcemy osiągnąć dzięki Metabolic Damage Solution? Chcemy detoksykować twoje ciało w najbardziej zdrowy sposób, rozpędzając przy tym Twój metabolizm. Sam proces jest stworzony tak aby spalić jak największą ilość tkanki tłuszczowej, a podczas rozpędzania metabolizmu ten proces stanie się jeszcze efektywniejszy! Ale to nie wszystko! Podczas tego procesu poprzez odpowiednią suplementację będziemy starali się pozbyć, wszelkiego rodzaju stanów zapalnych, które mogły wystąpić w Twoim organizmie.


Rezultaty: Poprawa wszelkich uszkodzeń metabolicznych, które mogą być spowodowane przez wiele czynników, między innymi złe nawyki żywieniowe, diety niskokaloryczne, nadmierne treningi sercowo-naczyniowe czy nieprawidłowe odżywianie, jest to tak wiele błahych spraw, na które często nie zwracamy na nie uwagi. Ponadto możemy się spodziewać poprawy ogólnego stanu zdrowia i samopoczucia, poprawy stanu skóry i oczywiście utraty zbędnej tkanki tłuszczowej.


Idealne rezultaty: Metabolic Damage Solution idealnie wykonany prowadzi do utraty 4,5 kg czystej tkanki tłuszczowej i zmniejszenie ogólnoustrojowych stanów zapalnych w organizmie, co skutkuje zmniejszeniem bólu stawów i przyspieszenie utraty tkanki tłuszczowej. Metabolic Damage Solution jak sama nazwa sugeruje, został stworzony aby naprawić wszelkie szkody, które zostały spowodowane Twoim niesprawnym metabolizmem. Jeśli nie zajmiemy się tym w miarę wcześnie to nie zobaczysz wyników swojej ciężkiej pracy na siłowni i w kuchni! Jeśli Twój metabolizm nie działa prawidłowo Twoje ciało nie pozwoli Ci spalić tłuszczu ani zbudować napięcia mięśniowego pomimo ilość ćwiczeń, które wykonujesz. Możliwe natomiast jest przybieranie tkanki tłuszczowej pomimo ćwiczeń, jeśli twój metabolizm nie funkcjonuje poprawnie.

Dlaczego mój metabolizm został uszkodzony? Istnieje wiele powodów, przez które działanie Twojego metabolizmu mogło zostać upośledzone... Diety niskokaloryczne, dużo ćwiczeń aerobowych lub zbyt dużo cukru w diecie przez dłuższy okres czasu... Niestety w dzisiejszych czasach, w erze rozwoju i informacji zapominamy o naszym zdrowiu skupiając się na karierze i pogoni za dobrobytem. W tej gonitwie najbardziej cierpi na tym nasze zdrowie, ponieważ nie mamy czasu na pełnowartościowe posiłki. Zajadamy się słodkimi lub słonymi przekąskami w pracy, a na koniec dnia zamawiamy jedzenie na wynos, ponieważ jest już za późno żeby gotować a przecież jesteśmy zmęczeni. Brzmi znajomo? Niestety takie praktyki przez dłuższy okres czasu skutkują poważnymi problemami ze zdrowiem a przede wszystkim dochodzi do upośledzenia działania metabolizmu. Skutkuje to problemami z utratą wagi pomimo ćwiczeń i diet, chroniczne przemęczenie, brak energii, wzdęcia i inne dolegliwości. MDS ma na celu pozbycie się tych dolegliwości i usprawnić działanie Twojego metabolizmu.

 

MDS trwa 4 tygodnie ale nie oznacza to, że będzie możliwy powrót do swoich starych nawyków żywieniowych po tym czasie. Oczywiście będzie możliwość pozwolenia sobie na co tylko się chce ponieważ MDS to system, zdrowy styl odżywiania się, biorący pod uwagę normalne funkcjonowanie. Po MDS możesz spodziewać się świetnego samopoczucia, wzrostu poziomu energii i widoczne rezultaty sylwetkowe. Powodem dla, którego podopieczni chcą pozostać na tym systemie jest to, jaką odczuwa się różnice w funkcjonowaniu organizmu po zjedzeniu "śmieciowego jedzenia" czy półproduktów. A czemu tak się dzieje? Ponieważ po MDS nasz organizm pracuje jak Ferrari, które właśnie opuściło fabrykę a po zalaniu trefnego paliwa, na pewno odczujemy spadek mocy. 


Zwalczanie stanów zapalnych: Dlaczego ważne jest zwalczanie stanu zapalnego? Kolejny bardzo ważny aspekt utraty tkanki tłuszczowej, którym zajmujemy się w tym procesie, jest chroniczne zapalenie. Zapalenie ma miejsce przy powstawaniu większości chorób i innych dolegliwości, ale ogólnoustrojowe zapalenie może być również przyczyną przyrostu tłuszczu, ponieważ to faktycznie obniża sprawność Twojego metabolizmu. Najnowsze badania medyczne coraz częściej łączą zapalenie z otyłością. Przyczyn otyłości może być kilka a zapalenie, jest często pomijanym czynnikiem, na który należy zwrócić uwagę. Podzczas MDS stosuje się niezbędną suplementacje, która pomoże w niwelowaniu stanów zapalnych. I nie myśl, że to będą jakieś zestawy suplementów od Boot Camp Silesia, za które trzeba zapłacić 999zł. Jest to podstawowa suplementacja, która jest ogólnie dostępna w aptekach i w sklepach z suplementami. Podczas tej czterotygodniowej przygody zmniejszy się ogólnoustrojowe zapalenie i poprawi się efektywność spalania tkanki tłuszczowej.

PROCES:  Cały proces trwa 30 dni, podczas tego okresu z łatwością wyrobisz nowe nawyki żywieniowe i naprawisz swój metabolizm. Uprzedzam! To nie jest łatwe! Proces wymaga 30 dni dyscypliny i działania zgodnie z planem, działa to tylko wtedy gdy skrupulatnie trzymamy się planu. Ale czym jest 30 dni w perspektywie reszty życia? Każdy może to zrobić, Ty też!  Te 30 dni pomoże Ci zbudować pewność siebie i wyniesie Twoją silną wole na kolejny poziom. Po tym wyzwaniu będziesz w stanie kontrolować swoje nawyki żywieniowe a dotychczasowe pokusy, którym nie sposób było się oprzeć, nie sprawią Ci problemu.

 

Czy jesteś w stanie odstawić alkohol na 30 dni?

Czy jesteś w stanie trzymać się planu aby zdobyć upragniony rezultat?

Czy chcesz poprawić swój stan zdrowia?

Czy chcesz mieć więcej energii i dobre samopoczucie?

Czy chcesz raz na zawsze pozbyć się chronicznego zmęczenia i czuć się wypoczęty? 

Czy chcesz poprawić wygląd swojej sylwetki?

Czy chcesz pozbyć się tkanki tłuszczowej?

Jeżeli odpowiedź na, któreś z powyższych pytań brzmi, TAK! To system MDS jest właśnie dla Ciebie! Pamiętaj jest to krótki okres czasu! 30 dni, które mogą zmienić Twoje życie! Nie zwlekaj kup system MDS i sprawdź jaki rezultat Ty odniesziesz! Już nie mogę doczekać się Twojej historii!

BC-logo-TEF.png
bottom of page