8-tygodniowy program treningowy do wykonania w domu. Trening oparty o ćwiczenia kalisteniczne (z wykorzystaniem własnego ciężaru ciała) świetnie sprawdza się w warunkach domowych podczas trwania kwarantanny ;)

 

Program podzielony jest na 2 etapy WPROWADZENIE i PROGRESJA. Każdy z etapów to 4 tygodniowy treningowy. Wraz z przejściem do etapu progresji zwiększamy intensywność treningową i dodajemy trudniejsze warianty poszczególnych ćwiczeń. Program nie wymaga skomplikowanego sprzętu, wszystkie ćwiczenia można wykonać w warunkach domowych.

 

Program zawiera objaśnienia związane z wykonywaniem ćwiczeń, przejrzysty plan treningowy i wskazówki jak przejść przez całe 8 tygodni. Dodatkowo wszyscy zostaną zaproszeni do prywatnej grupy na facebooku gdzie wspólnie z ekipą realizujemy ten plan i wspieramy się na drodze do świetnych rezultatów! :)

 

UWAGA! Trening przeznaczony dla wszystkich poziomów zaawansowania! bez względu na obecną formę i umiejętności. Każde z ćwiczeń ma kilka wariantów progresji, więc każdy świetnie sobie poradzi :) 

 

BOOT CAMP HOME WORK-OUT

127,00 zł Regularna cena
87,00 złCena Rabatowa
  BC-logo-TEF.png

  Pomocne Linki

  Zapisz się na trening

  Wydarzenia

  Trenerzy

  Blog

  Zdjęcia

  Media o nas

  FAQ

  Kontakt

  Dołącz Do Naszej Społeczności

  • Facebook Social Ikona
  • Instagram Ikona społeczna
  • YouTube Ikona społeczna

  Szybki kontakt

  Od Boot Camp Polska

  Zapraszamy na treningi wszystkich, którzy szukają alternatywy i ciekawej formy zajęć. Treningi Boot Camp Polska to najlepsza forma aktywności fizycznej! Jeżeli lubisz wyzwania, dołącz do naszej ekipy i walcz ze swoimi słabościami. Czekamy na ciebie! 

  ©2018 by Boot Camp Polska. Wszelkie prawa zastrzeżone.