top of page

12 Tygodniowe Wyzwanie

12 Tygodniowe Wyzwanie to 90 dniowa transformacja, która odmieni Twoje życie!

Jeśli trening nie jest dla ciebie wyzwaniem, nie osiągniesz wymarzonych rezultatów. Uczyń ten rok, rokiem, w którym przejmiesz stery i zobowiążesz się do wzięcia udziału w 12-sto tygodniowym wyzwaniu, które zmieni wszystko! Nasz plan ćwiczeń i odżywiania pomógł już wielu osobom osiągnąć cele związane ze zdrowiem i sprawnością fizyczną, jednocześnie zmieniając ich umysły i ciała. Rozumiemy, że twoje cele są wyjątkowe, tak samo jak ty, więc niezależnie od tego, czy zamierzasz zrzucić kilka zbędnych kilogramów, wrócić do regularnych treningów, zacząć swoją przygodę z treningami lub po prostu przyjąć zdrowsze nawyki. Dwunasto-tygodniowe wyzwanie wyposaży cię w narzędzia, które pomogą ci osiągnąć wymarzone rezultaty, a wiedza, którą zdobędziesz pomoże je utrzymać. Bez względu na wiek, poziom sprawności czy wcześniejsze doświadczenie na siłowni, mamy wyzwanie, które będzie pasować idealnie do twoich potrzeb. Specjalnie dla ciebie stworzyliśmy system, który ma na celu zmaksymalizować twoje rezultaty i pomóc ci przejść przez drogę pełną niejasności, pytań i wątpliwości. 

Wielu z nas chce zacząć swoją przygodę z treningami, ale brakuje nam wsparcia i motywacji. Często zdarza się tak ze podpisujemy roczny kontrakt z siłownią, a po kilku tygodniach rezygnujemy, ponieważ brak nam wsparcia i pomysłu, a na dodatek marnujemy nasze pieniądze. Treningi personalne wydają się być usługą VIP gdyż ceny takich treningów mogą sięgać setki złotych za godzinę pracy z trenerem... Boot Camp Silesia łamie schematy ponieważ uważamy, że zdrowie nie powinno być zarezerwowane tylko dla "VIP-ów". Nasz system został stworzony z myślą o wszystkich. Jest to forma aktywności o jakiej kluby fitness nie mają pojęcia. Ten system nie jest kolejnym nudnym programem, z którego zrezygnujemy po kilku tygodniach... Jaki klub fitness zaoferuje ci urozmaicony plan treningowy, nieograniczony kontakt z trenerem, grupę wsparcia w postaci innych uczestników wyzwania, wycieczki, treningi specjalne i wiele, wiele więcej. Nie oczekujemy od ciebie długoterminowych zobowiązań, to tylko 12 tygodni, które będą twoją najlepszą inwestycją, inwestycją w siebie!

Co otrzymasz?

Żywienie
Fitness

Przewodnik żywieniowy

Książka ze zdrowymi przepisami

Przepisy na smaczne i zdrowe koktajle

Porady dietetyczne

Nieograniczony dostęp do zajęć Boot Camp

12 tygodniowy program treningowy BCS

 Domowy program treningowy

 Domowy trening mięśni brzucha

Domowy trening nóg i pośladków dla kobiet

● Skakanka

● Mata treningowa

Nastawienie

 Cotygodniowy newsletter z dawką motywacji

Wsparcie trenera i grupy ćwiczących

 Filmy z pomocnymi wskazówkami

Wsparcie

 24/7 kontakt z trenerem

 Dostęp do prywatnej grupy VIP na Facebook'u

 Nieograniczone konsultacje 

● Pomiar składu ciała i śledzenie postępów

Jak będzie wyglądać następnych 12 tygodni?

Treningi będą odbywały się 5 razy w tygodniu, czas treningu to ok 60 minut

Poniedziałek: 6:45-7:45, 17:30-18:30

Wtorek: 6:45-7:45, 17:30-18:30

Środa: 6:45-7:45, 17:30-18:30

Piątek: 6:45-7:45, 17:30-18:30

Sobota: 8:00-9:00 Trening Specjalny

Tydzień 1

PN - 5,4,3,2,1

WT - AMRAP

ŚR - MATRIX

PT - BCS Obwód

SB - TS

Tydzień 2

PN - HIIT

WT - Upper Body

ŚR - Lower Body

PT - Schody

SB - TS

Tydzień 3

PN - Superset Obwód

WT - 10 do 1

ŚR - Akumulator

PT - Przeprowadzka

SB - TS

Tydzień 4

PN - NR Telefonu A

WT - Team 100

ŚR - 12 Stopów

PT - 1000

SB - TS

Tydzień 5

PN - Mega Obwód

WT - NR Telefonu B

ŚR - HIIT 2

PT - Core Day

SB - TS

Tydzień 6

PN - Trapp

WT - Tabata

ŚR - Trening Gwiazd

PT - Gry i Zabawy

SB - TS

*Tydzień 7-12 powtarzamy poznane treningi jeszcze raz. Każdy trening powtórzy się tylko raz.

Mini Wyzwania i Wydarzenia Specjalne

Tydzień 1:

Wyzwanie "My Fitness Pal" W tym tygodniu będziemy wprowadzać narzędzia, które pomogą nam na naszej drodze do sukcesu. Wyzwaniem będzie logowanie wszystkich naszych posiłków przez cały tydzień. 

Tydzień 2:

Wyzwanie "Cukier wróg" Kolejne wyzwanie, które będzie miało na celu zminimalizowanie spożycia cukrów. Do tego zadania będziemy wykorzystywać aplikację mobilną, która pomoże nam minimalizować spożycie cukru. Każdy z nas będzie się dzielił swoimi wynikami na naszej grupie, a na koniec tygodnia wyłonimy zwycięzce wyzwania.

Tydzień 3:

"Wycieczka" W tym tygodniu jest zaplanowana wycieczka, będzie to oczywiście aktywna forma spędzenia czasu, a także świetna okazja na integrację naszej grupy. 

Tydzień 4:

Wyzwanie "Krokomierz" Naszym wyzwaniem w czwartym tygodniu zmagań, będzie osiągnięcie jak największej ilości kroków każdego dnia. Nasze urządzenia mobilne są już wyposażone w aplikacje, które robią to automatycznie w tle. Uczestnicy wyzwania dostaną konkretne wytyczne jak monitorować kroki. Jak zawsze naszymi zmaganiami będziemy dzielić się z uczestnikami wyzwania a na koniec tygodnia wyłonimy zwycięzce.

Tydzień 5:

Wyzwanie "Źródło życia" Tydzień piąty będzie tygodniem, w którym będziemy starali się zwiększyć nasze dzienne spożycie wody. Woda jest kluczowym elementem jeśli chodzi o zdrowie i poprawę wydajności naszego organizmu. Jak wiemy, zaledwie kilku procentowe odwodnienie może obniżyć wydajność naszego organizmu nawet o kilkanaście procent! Jak zawsze będziemy do tego zadania wykorzystywali narzędzie mobilne, które ułatwią nam przeprawę przez ten tydzień.

Tydzień 6:

"Razem zawsze raźniej" Tydzień szósty, to tydzień, w którym każdy uczestnik wyzwania może przyprowadzić kogoś na trening. Znajomego, koleżankę z pracy, partnera życiowego, będzie to idealna okazja aby pokazać naszym najbliższym jak świetnie można spędzić czas na zajęciach Boot Camp Silesia.

Tydzień 7:

Wyzwanie "Czas dla siebie" Ten tydzień będzie wyjątkowy, będziemy starali znaleźć codziennie przynajmniej 10 minut dla samych siebie. Będzie to czas bez telefonu, bez znajomych czy rodziny, czas tylko dla ciebie. Zobaczysz jak uzdrawiający wpływ na twój umysł i cało ma zaledwie 10 minut relaksu. Oczywiście otrzymasz wszystkie wytyczne jak się do tego zabrać, a na końcu tygodnia będziemy dzielić się naszymi doświadczeniami.

Tydzień 8:

Wyzwanie "Cierpliwość" To wyzwanie ma na celu wdrążanie pozytywnego nastawienia i skupienie się na sprawach ważnych. Tydzień ósmy będzie tygodniem bez ważenia się. W tym tygodniu zapominamy o wadze, odpuść sobie, nie stresuj się, a rezultaty same do ciebie przyjdą.

Tydzień 9:

"Wycieczka" W tym tygodniu jest zaplanowana wycieczka, będzie to oczywiście aktywna forma spędzenia czasu. Będzie to druga wycieczka i mogę wam zagwarantować świetną zabawę!

Tydzień 10:

Wyzwanie "Rozluźnij się" Będzie to tydzień, w którym będziemy podążać prostym programem rozciągającym. Ta rutyna treningowa pomoże ci wyrobić giętkość ciała i na pewno wyeliminuje sztywności, które doskwierają nam o poranku. 

Tydzień 11:

Wyzwanie "10 tysięcy" Grupowe wyzwanie dziesięciu tysięcy powtórzeń - Ostatnie wyzwanie, nie ograniczmy się tylko do treningu! Celem jest grupowe osiągnięcie 10 tysięcy powtórzeń danego ćwiczenia. Każdy uczestnik będzie starał się zrobić jak najwięcej powtórzeń, a suma wszystkich powtórzeń będzie podliczona na koniec tygodnia. Będziemy dzielić się naszymi osiągnięciami na prywatnej grupie na facebook'u.

Tydzień 12:

"Wznieśmy toast" No i takim o to sposobem dochodzimy do tygodnia dwunastego, na ten tydzień zaplanowany jest wspólny posiłek no i oczywiście świętowanie wspaniałych rezultatów! 12 tygodni to wystarczający czas aby przejść przez niesamowitą transformację umysłu i ciała. Jeżeli otrzymasz odpowiednie wsparcie i wytyczne, to na pewno odniesiesz sukces! Z Boot Camp Silesia staje się to możliwe.

BC-logo-TEF.png
bottom of page